Bugun...


DYS'de Yapılan Son Değişiklikler
DYS'de Yapılan Son Değişiklikler

DYS'de Yapılan Son Değişiklikler

DYS'deki Son güncellemeler

Güncelleme 1: İş Listesi ilk defa yüklendiğinde yalnızca “Aktif İşler” ve son bir hafta içinde gelmiş ve işlem görmüş evraklar görüntülenmektedir. “Aktif İşler” önceliklidir ve bu nedenle tarihi eski de olsa bu evraklar listede görüntülenecektir. Bunun yanı sıra son bir haftada işlem görmüş evraklarda listede kendine yer bulacaktır. (Öncelik tarih sırasına göre aktif işlerde sonrasında ise diğer işlerdedir. )

Güncelleme 2: “Personel Bilgileri” ekranının “Kişisel İşlemler” kısmından bilgiler girilince İletişim bölümü artık otomatik gelmektedir.

Güncelleme 3: Evraklarda yer alan kurum adı bilgisi (başlık), birim yazışma kodu (idari birim kimlik kodu) kontrolü yapılmaya başlanmıştır.

Güncelleme 4: Evrak havale işlemleri ekranında güncelleme yapılmıştır. Hangi personel ya da birimin seçildiğinin kolayca fark edilmesini anlamak için Birim/Personel/Gruplar sekmesinde seçilmiş kayıtların belirgin olması sağlanmıştır. Seçili kişi ya da birimlerin kolay fark edilmesi ve karıştırılmasını engellemek amaçlanmıştır.

Güncelleme 5: Birim Amirlerinde bulunan “Kullanıcı İş Sorgulama” sayfasında düzenleme yapılmış ve “Evrak Yazdırma” sütunu eklenmiştir. Bu sütunda personelin sistemden aldığı çıktı sayısı görüntülenecektir.

Güncelleme 6: Kullanıcıların kendi yaptıkları işleri değerlendirmelerine imkân sağlayacak “Aylık Rapor” ekranı tasarlanmıştır. Bu ekrana “Aktif Görevlendirmeler” alanından erişilebilir.

Güncelleme 7: Evrak Onay İşlemleri ekranında güncelleme yapılmıştır. Bu ekranda yapılan düzenlemeler sayesinde daha önce hazırlanmasına rağmen onaya sunulmamış evrakların konu ve açıklama bilgileri, dağıtım yerleri ve ekleri değiştirilebilir. Ekrana Giden Evrak İşlemleri menüsü altından ulaşılır.

Egitimhane.com
Bu haber 2509 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI