Bugun...


Öğretmenler Birbirlerine Not Verecek!
Öğretmenler Birbirlerine Not Verecek!

Öğretmenler Birbirlerine Not Verecek!

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, "Yeni sistem Türkiye'de uzlaşmayı getirecektir. Hiçbir partinin yüzde 50'nin üzerinde oyu yok. Önümüzdeki dönemde Türkiye'yi yönetmek için yüzde 50'nin üstünde oy alman lazım. Yüzde 50'nin üstünde oy almak için başkalarıyla kucaklaşman lazım." dedi.

Yılmaz, Sultangazi Belediyesi tarafından Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezinde düzenlenen "Sultangazi Okul Aile Birlikleri ve Halk Eğitim Merkezleri ve Okul Müdürleri Buluşması"na katıldı.

Burada yaptığı konuşmada, Türkiye'nin gündemindeki en önemli konunun eğitim olduğunu belirten Yılmaz, 2002'den bu yana iktidarda bulunan AK Parti hükümetlerinin eğitim alanında yaptığı çalışmalara değindi.

Yılmaz, eğitimde verimliliğin artırılması için önümüzdeki dönemde öğretmenlere yönelik performans uygulaması başlatacaklarını belirterek, performans değerlendirmesinde öğretmenlerin birbirlerine, öğrenci ve velilerin de öğretmenlere not vereceğini kaydetti.
Bu haber 34323 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Gürcan Öztürk
27-03-2017 00:32:00

Eğitime verilen önemi görüyor ve şaşırıyoruz Eğitimde kilit taşı olan öğretmen okullarını tümünde kapat.Ondan sonra eğitime önem veriyoruz de.Unutmamak gerek eğitici yetiştirmeyen okullar oladığı sürece eğitim iyi bir seviyeye gelemez

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER

FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI