11 Ocak Çarşamba Okulların Tatil Olduğu İller

11 Ocak Çarşamba Okulların Tatil Olduğu İller

11 Ocak Çarşamba Okulların Tatil Olduğu İller
10 Ocak 2017 - 19:59

BALIKESİR

Balıkesir'in üç ilçesinde tüm, bir ilçesinde de taşımalı eğitim yapılan okullarda, kar yağışı nedeniyle yarın eğitime ara verildi.

Valiliğin internet sitesinden yapılan duyuruya göre, merkez Altıeylül ve Karesi ile Dursunbey ilçelerinde olumsuz hava şartları nedeniyle özel eğitim kursları, ilkokul, ortaokul ve liseler yarın tatil edildi.

Erdek ilçesinde ise taşımalı eğitim kapsamındaki ve kırsal mahallelerde bulunan okullardaki öğrenciler için yarın eğitime ara verildi.

Bu ilçelerde kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personel de idari izinli sayılacak.

Balıkesir Valiliği

BURDUR

Kar yağışı sonrası yaşanabilecek don ve buzlanma olayları nedeniyle 11 Ocak 2017 Çarşamba günü Burdur İl Merkezi ve ilçelerinde Milli Eğitime bağlı taşımalı eğitim kapsamındaki öğrencilerin, eğitim ve öğretimine bir gün süreyle ara verilmiştir.
  
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Burdur Valiliği

EDİRNE

 İlimizde yaşanmakta olan elverişsiz hava şartları, bu duruma bağlı kötü yol koşulları ve meteorolojik bilgilere göre kar yağışı beklenmesi nedeniyle merkez ve ilçelerde resmi-özel ilköğretim ve orta öğretim okulları ve kurumlarında Valilik kararı ile 11/01/2017 Çarşamba günü eğitim öğretime 1 (Bir) gün ara verilmiştir.

Kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan engelli ve hamile personelde 11/01/2017 Çarşamba günü idari izinli sayılacaktır. Kamuoyuna duyurulur.

Edirne Valiliği

KIRKLARELİ

Yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle İlimiz Merkez ve tüm İlçelerimizde Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı tüm özel ve resmi eğitim kurumlarında 11 Ocak 2017 Çarşamba günü eğitim ve öğretime 1 (bir) gün ara verilmiştir. 


        Ayrıca kamu ve kurumlarda çalışan engelli ve hamile personelde aynı gün idari izinlidir.
Kırklareli Valiliği


İSTANBUL

Bugün öğle saatlerinde Bakırköy ilçesi Ataköy Semti 5. Kısım Camii'nde cenaze namazının kılınması sırasında, avluda bulunan tente, üzerinde biriken yoğun kar nedeniyle çökmüştür.

Bu elim kaza nedeniyle 4’ü ağır olmak üzere 40 vatandaşımız yaralanmış ve 1 vatandaşımız hayatını kaybetmiştir. Yaralanan 14 vatandaşımız taburcu olmuş, 26 vatandaşımızın ise tedavilerine devam edilmektedir.

Hayatını kaybeden vatandaşımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Kazanın sebebi çok yönlü olarak incelenmektedir.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.

İstanbul Valiliği

İZMİR

Aşırı don ve buzlanmanın ve de kar yağışının araç ve yaya ulaşımında yol açacağı olumsuz etkiler göz önüne alınarak İzmir il genelinde resmi ve özel tüm ilk ve orta dereceli okullarda 11 Ocak 2017 tarihinde eğitim ve öğretim faaliyetlerine 1( bir) gün ara verilmesi uygun görülmüştür.
 
 Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan hamile ve engelli personel aynı tarihte idari izinli sayılacaktır.
 
 Kamuoyunun bilgilerine sunulur.   


 İzmir Valiliği    
 

TOKAT

Tokat Valiliği

ÇANAKKALE

Çanakkale Merkez ilçede 11. 01.2017 Çarşamba günü (yarın)  için alınmış herhangi bir kar tatili kararı bulunmamaktadır. Yarın, Merkez ilçede eğitim-öğretim devam edecektir.

Tatil kararı alınması durumunda gerekli bilgilendirme tarafımızca yapılacaktır. Resmî olmayan kanallardan verilen bilgilere ve duyumlara itibar etmeyiniz.

 Zülküf MEMİŞ

İl Millî Eğitim Müdürü

MANİSA

Manisa'da meydana gelen yoğun kar yağışı ve olumsuz hava şartları nedeniyle 11 Ocak 2017 Çarşamba günü Demirci, Soma, Turgutlu ilçesinde ilk, orta ve lise düzeyindeki tüm okullar tatil edilmiştir.  


Ayrıca, Ahmetli, Akhisar, Kırkağaç, Köprübaşı, Salihli, Selendi, Şehzadeler ve Yunusemre ilçelerinde bazı okullarda eğitime kısmi olarak ara verilmiş olup, kapsamı taşıma merkezlerinin tümü ya da bazılarıyla sınırlıdır.
 
Alaşehir, Gölmarmara, Gördes, Kula, Sarıgöl, Saruhanlı ilçelerinde eğitim öğretime devam edilecektir.
 
Kamuoyuna saygıyla duyurulur. 
Manisa Valiliği


TEKİRDAĞ

Olumsuz hava koşulları nedeniyle 11.01.2017 (yarın) tarihinde Tekirdağ İli genelinde Resmi ve özel tüm İlk ve orta dereceli okullar 1 gün süre ile tatil edilmiştir.
Hamile ve engelli kamu görevlileri idari izinli sayılacaktır.
Kamuoyuna Duyurulur.
Tekirdağ Valiliği


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum