4 Aralık Kar Tatili Olan İller!!!

4 Aralık Kar Tatili Olan İller!!!
03 Aralık 2015 - 16:30

Karabük'ün Eskipazar ve Ovacık ilçelerinde kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda eğitime yarın ara verildi

 

Eskipazar Kaymakamlığından yapılan yazılı açıklamada, sabah saatlerinde başlayan  kar  yağışının iki gündür etkili olduğu, yarın da artarak devam etmesinin beklendiği bildirildi.

 

Açıklamada, olumsuz hava koşulları nedeniyle Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullarda eğitim öğretime yarın ara verildiği belirtildi.

 

Ovacık Kaymakamlığının açıklamasında da olumsuz hava koşulları nedeniyle Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullarda Ovacık Spor Lisesi hariç eğitim öğretime yarın ara verildiği ifade edildi.

 

Kaynak: AA

 

OKULLAR 03 ARALIK PERŞEMBE GÜNÜ 1 GÜN TATİL

 

İlimiz merkezi ve bazı ilçelerimizde devam eden yoğun  kar  yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle;öğrencilerimizin sağlık ve ulaşım imkânları göz önünde bulundurularak Bolu Merkez, Gerede ve Yeniçağa ilçelerindeki ilk ve orta dereceli okullar ile özel öğretim kurumlarında 3 Aralık 2015 Perşembe Günü 1 (bir) gün süre ile eğitim ve öğretime ara verilmesi, ulaşımda yaşanan zorluklar nedeniyle de İl genelindeki kamu kurumlarında çalışan engelli ve hamile memurların 3 Aralık Perşembe Günü 1 (bir) gün süre ile idari izinli sayılması uygun görülmüştür.

 

Kamuoyuna duyurulur.

 

BOLU VALİLİĞİ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum