Seminer Çalışmaları Dilekçe Örneği ( 2015-2016 Eylül Dönemi)

Öğretmenler sene başı mesleki seminer çalışmalarını farklı ilçedeki veya ildeki okullarda yapabilecekler.

Seminer Çalışmaları Dilekçe Örneği ( 2015-2016 Eylül Dönemi)
21 Ağustos 2015 - 18:51 - Güncelleme: 21 Ağustos 2015 - 20:23

Seminer Çalışmaları Dilekçe Örneği ( 2015-2016 Eylül Dönemi)

Öğretmenler sene başı mesleki seminer çalışmalarını farklı ilçedeki veya ildeki okullarda yapabilecekler.

Mebhaberleri.com olarak okullara verilebilecek dilekçe örneğini sizlerle paylaşıyoruz. Dilekçe dışında da seminer çalışmasını yapmak istediğiniz okulla iletişime geçmek ve orada olacağınıza dair bilgilendirmede bulunmak faydanıza olacaktır. Seminer çalışmanız bittikten sonra da o okuldan alacağınız ilgili belgeyi kendi okulunuza vermeyi unutmayınız.

Mesleki çalışmalarını başka illerde yapacak öğretmenler; il veya ilçe millî eğitim müdürlüklerine başvuruda bulunduktan sonra, mesleki çalışmalarını il veya ilçe millî eğitim müdürlüklerinin belirleyeceği eğitim kurumlarında yapabilecek. 

Öğretmenler İçin Seminer Dilekçe Örneği:

Word dosyası olarak indirmek için tıklayın

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Leyla Durum
  5 yıl önce
  dilekçe örneğirn....................................................... ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜNE YILDIRIM / BURSA /.. Eğitim öğretim yılı haziran dönemi 27/06/2016 – 30/06/2016 tarihleri arasındaki mesleki eğitim çalışmasını .İli İlçesi.................................................................................. yapmak istiyorum. Gereğini bilgilerinize arz ederim. ..../..../20 .rnADRES:rn T.C. Kimlik No:rn Telefon No :rn 
 • ali geçer
  5 yıl önce
  bununla ilgili milli eğitim bakanlığının bir yazısı var mı? aynı ili bir başka ilçesi seminer çalışmalarını yapmamıza izin var?bununla ilgi yazıları yayınlar mısınız?
 • mahmut bilge
  5 yıl önce
  istenilen il ve ilçe de yapmak için milli eğitim bakanliğinın yazısı nerede? biz antalyada serik ilçesinden başvurduk merkezdeki bir okulda yapmak için bize verilen cevap yapamazsınız denildi?